Hitta mäklare

Vi förmedlar bostäder över hela Sverige med personlig service och proffsig fingertoppskänsla. Kontakta ditt lokala MOHV-kontor eller mäklaren direkt om du vill sälja, boka en kostnadsfri värdering eller är intresserad av att köpa en bostad.

Bromma / Solna / Sundbyberg

Arkitektvägen 2
168 32 Bromma
0775-33 30 70
bromma@MOHV.se

Ekerö

Bryggavägen 142
178 51 Ekerö
0775-33 30 70
ekero@MOHV.se

Gävle

DOSPACE Kungen
Norra Kungsgatan 1
803 20 Gävle
0775-33 30 70
gavle@MOHV.se

Hägersten/Liljeholmen

Sveavägen 141
113 46 Stockholm
0775-33 30 70
info@MOHV.se

Halmstad

Norra Vägen 11
302 31 Halmstad
0775-33 30 70
halmstad@MOHV.se

Haninge

Vega allé 74
136 55 Vega
0775-33 30 70
haninge@MOHV.se

Helsingborg

Kungsgatan 6
252 21 Helsingborg
0775-33 30 70
helsingborg@MOHV.se

Hemavan

Blå Vägen 44
920 66 Hemavan
0775-33 30 70
info@MOHV.se

Huddinge

Vega allé 74
136 55 Vega
0775-33 30 70
huddinge@MOHV.se

Jönköping

Kompanigatan 1-2
553 05 Jönköping
0775-33 30 70
jonkoping@MOHV.se

Luleå

Storgatan 50 D
972 31 Luleå
0775-33 30 70
lulea@MOHV.se

Lund

Karl XI gatan 1
222 20 Lund
0775-33 30 70
lund@MOHV.se

Malmö

Regementsgatan 17
217 53 Malmö
077-533 30 70
malmo@MOHV.se

Norrtälje

Brännäsgatan 4, lgh 1005
761 33 Norrtälje
0775-33 30 70
norrtalje@MOHV.se

Österåker Vaxholm

Storängstorget 17
184 30 Åkersberga
0775-33 30 70
akersberga@MOHV.se

Staffanstorp

Vikhems Bygata 63A
245 43 Staffanstorp
0775-33 30 70
staffanstorp@MOHV.se

Stockholm Innerstad

Sveavägen 141
113 46 Stockholm
0775-33 30 70
info@MOHV.se

Svedala

Regementsgatan 17
217 53 Malmö
0775-33 30 70
svedala@MOHV.se

Täby

Hägerneholmsvägen 13
187 60 Täby
0775-33 30 70
taby@MOHV.se

Tyresö

Regnbågsgatan 18
135 40 Tyresö
0775-33 30 70
tyreso@MOHV.se

Umeå

Kungsgatan 35
903 25 Umeå
0775-33 30 70
umea@MOHV.se

Uppsala

Kungsängsesplanaden 18
753 18 Uppsala
0775-33 30 70
uppsala@MOHV.se

Adam Behrer
Adam Ulfung
Anna Gustavsson
Anton Zellman
Caroline Biselius
Charlotte Forsberg
Christophe Humblot
Daniel Fredricson
Elin Carlson
Emil Jensen
Emma Holm
Emme Nottorp
Erica Berg
Erika Jansson
Fredrik Selmerhagen
Jannica Johansson
Jenny Nystrand
Jimmie Rönnbäck
Johan Eriksson
Johanna Hallberg
Lina Bennervall
Malin Persson
Marcus Hilbertsson
Matilda Tengheden
Michael Wisting
Mikael Ljungberg
Monika Söderström
Niklas Bergsten
Nur Asplund
Oscar Hallbygård
Patrik Frimodig
Robin Henning
Samuel Söderling
Sandra Kluwetasch
Sofia Branting
Sofie Sporron Fd Vikström
Solomon Tumizghi
Susanne Hjort
Tomas Andersson
Vera Safi
Veton Kolgjini
Åsa Öjes