Kontakta oss

Hur kan vi hjälpa dig?

BOSTADSAFFÄREN

De allra vanligaste frågorna har vi samlat under Köpråd- och säljrådgivning. För funderingar kring en viss bostad eller område kontaktar du den aktuella mäklaren eller kontoret.

PRESS OCH MEDIA

Välkommen till pressrummet. Här finns pressmeddelanden, nyheter, rapporter och kontaktuppgifter. Bra ju.

JOBB, PRAKTIK OCH KARRIÄR

Här hittar du våra lediga tjänster men du kan också kontakta kontoren direkt. Drömmer du om att starta eget MOHV-kontor så kontaktar du erica.berg@MOHV.se

MOHV
HUVUDKONTOR

För alla dina andra frågor – vänd dig hit.
Om vi inte svarar direkt är vi ute och matar djuren.

Adress: Sveavägen 141, 113 46 Stockholm
Telefon: 0775-33 30 70

MOHV
MÄKLARSUPPORT

För dig som är mäklare.

Adress: Ymers Gata 21C, 215 35 Malmö
Telefon: 0775-33 30 70

HUVUDKONTOR & MÄKLARSUPPORT

Annette Olsson

Mäklarkoordinator
annette.olsson@mohv.se

Benita Skisser

Redovisningsekonom
benita.skisser@mohv.se

Erica Berg

Försäljningschef & vVD
076-850 01 90
erica.berg@mohv.se

Markus Michanek

VD Mäklarsupport
markus.michanek@mohv.se

Annica Andersson

Mäklarkoordinator / Ekonomiassistent
annica.andersson@mohv.se

Camilla Carenfelt

Jonas Petersson

VD/Presskontakt
070-379 90 55
jonas.petersson@mohv.se

Sofie Lantz

Mäklarassistent
sofie.lantz@mohv.se

Ann-sofie Björkman

Redovisningsansvarig
ann-sofie.bjorkman@mohv.se

Emme Nottorp

Affärsområdeschef Etablering & Projekt 
emme.nottorp@mohv.se

Kristina Winbladh

Kontorskoordinator
kristina.winbladh@mohv.se
 

Trang Baires

HR & Lönespecialist
trang.baires@mohv.se

STYRELSE

Per Johnler

Ordförande

Jonas Petersson

Ledamot

Magnus Miramadi

Ledamot & Grundare