Alla bilder

Umeå

Mitt i Umeå, ett stenkast från älvpromenaden och med gångavstånd till centrumkärnan, erbjuder vi på MOHV vår mäklartjänst till boende i Umeå med omnejd, Hemavan/Tärnaby, Borgafjäll och Kittelfjäll. En tjänst och ett koncept där du är med och bestämmer tillsammans med din mäklare.

Kom gärna in till oss på kontoret och ställ frågor och prata om din bostadsförsäljning. Ni hittar oss på Kungsgatan 35B i Umeå!

 

Vill du bli uppringd?

Skicka in ditt nummer så ringer vi upp!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, försök igen.

Bostäder

Medarbetare

  • 230x240px_Afsaneh_Movh_frilagD

    Afsaneh Taheri

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0703-80 35 37 0703-80 35 37 afsaneh.taheri@MOHV.se
  • Charlotte_Forsberg_Umea_230x240

    Charlotte Forsberg

    Reg. Fastighetsmäklare
    Franchisetagare i Umeå
    0766-22 11 38 0766-22 11 38 charlotte.forsberg@MOHV.se
  • Erika_Jansson_Umea_230x240

    Erika Jansson

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-22 11 39 0766-22 11 39 erika.jansson@MOHV.se
  • Jenny_Bodmark_230x240

    Jenny Bodmark

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-37 50 33 0766-37 50 33 jenny.bodmark@MOHV.se
  • Johanna_Andersson_hemsida

    Johanna Andersson

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0705-64 82 08 0705-64 82 08 johanna.andersson@MOHV.se
  • Lina_Bennervall_Umea_230x240

    Lina Bennervall

    Reg. Fastighetsmäklare
    Franchisetagare i Umeå
    0766-22 11 36 0766-22 11 36 lina.bennervall@MOHV.se
  • Malin_Persson_Uma_230x240_bw

    Malin Persson

    Reg. Fastighetsmäklare
    Franchisetagare i Umeå
    0766-22 11 37 0766-22 11 37 malin.persson@MOHV.se
  • mariakolterud_hemsida

    Maria Kolterud

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-26 18 15 0766-26 18 15 maria.kolterud@MOHV.se
  • 230x240px_Matilda Fredriksson

    Matilda Fredriksson

    Mäklarassistent
     
    0766-22 60 24 0766-22 60 24 matilda.fredriksson@MOHV.se
  • Ingrid Karlsson_hemsida

    Ingrid Karlsson

    Mäklarassistent
     
    0766-22 60 24 0766-22 60 24 ingrid.karlsson@MOHV.se
  • Annette_Olsson_support_230x240

    Annette Olsson

    Mäklarkoordinator
     
    0734-23 64 00 0734-23 64 00 annette.olsson@MOHV.se
  • AnnicaAndersson_hemsida

    Annica Andersson

    Mäklarkoordinator
     
    0761-76 00 26 0761-76 00 26 annica.andersson@MOHV.se
  • Kristina_Winbladh_support_230x240

    Kristina Winbladh

    Kontorskoordinator
     
    0734-23 64 01 0734-23 64 01 kristina.winbladh@MOHV.se

Karta

  • Till Salu
  • Kommande bostad
  • Sålda
Vill du se vad vi har sålt? pil
Klicka här!

Boka fri värdering!

Önskar du boka en fri värdering?
Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, försök igen.
Fri värdering