Alla bilder

Uppsala

Mitt i Uppsala hittar ni MOHV och vi erbjuder vår mäklartjänst till boende i Uppsala med omnejd. En tjänst och ett koncept där du är med och bestämmer tillsammans med din mäklare.

Kom gärna in till oss på kontoret och ställ frågor och prata om din bostadsförsäljning. Ni hittar oss på Kungsängsesplanaden 18 i Uppsala!

 

Vill du bli uppringd?

Skicka in ditt nummer så ringer vi upp!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, kontrollera dina uppgifter och försök igen.
Jag har läst och godkänner integritetspolicyn

Bostäder

Medarbetare

  • 230x240px Amela_Agic

    Amela Agic

    Reg. Fastighetsmäklare
    Franchisetagare i Uppsala
    0735-37 17 42 0735-37 17 42 amela.agic@MOHV.se
  • Elena_Jonsson_hemsida

    Elena Jonsson

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0735-37 17 77 0735-37 17 77 elena.jonsson@MOHV.se
  • Unknown

    Mikael Ljungberg

    Reg. Fastighetsmäklare
    Franchisetagare i Uppsala
    0735-37 17 25 0735-37 17 25 mikael.ljungberg@MOHV.se
  • Måna_Kanjo_hemsida

    Måna Kanjo

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0763-09 45 02 0763-09 45 02 mona.kanjo@MOHV.se
  • Carl_Gusten_hemsida

    Carl Gustén

    Blivande Fastighetsmäklare
     
    018-25 25 51 018-25 25 51 info@MOHV.se
  • Annette_Olsson_support_230x240

    Annette Olsson

    Mäklarkoordinator
     
    0734-23 64 00 0734-23 64 00 annette.olsson@MOHV.se
  • AnnicaAndersson_hemsida

    Annica Andersson

    Mäklarkoordinator
     
    0761-76 00 26 0761-76 00 26 annica.andersson@MOHV.se
  • Kristina_Winbladh_support_230x240

    Kristina Winbladh

    Kontorskoordinator
     
    0734-23 64 01 0734-23 64 01 kristina.winbladh@MOHV.se

Boka fri värdering!

Önskar du boka en fri värdering?
Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, kontrollera dina uppgifter och försök igen.
Jag har läst och godkänner integritetspolicyn
Fri värdering