Alla bilder

Solna

MOHV ligger strategiskt placerade i expansiva Ingentingområdet, Huvudsta. Vi har ett modernt mäklarkontor och erbjuder vår mäklartjänst till boende i Solna och Sundbyberg med omnejd. En tjänst och ett koncept där du är med och bestämmer tillsammans med din mäklare.

Kom gärna in till oss på kontoret och ställ frågor och prata om din bostadsförsäljning. Ni hittar oss på Arvid Tydéns Allé 12 i Solna!

 

Vill du bli uppringd?

Skicka in ditt nummer så ringer vi upp! 

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, kontrollera dina uppgifter och försök igen.
Jag har läst och godkänner integritetspolicyn

Bostäder

Medarbetare

  • Andree Lundmark_hemsida_ny

    Andreé Lundmark

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0703-20 51 50 0703-20 51 50 andree.lundmark@MOHV.se
  • Adam Ulfung

    Adam Ulfung

    Reg. Fastighetsmäklare
    Franchisetagare i Solna
    0706-02 36 55 0706-02 36 55 adam.ulfung@MOHV.se
  • Elin_Wuopio_hemsida

    Elin Wuopio

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0703-69 32 54 0703-69 32 54 elin.wuopio@MOHV.se
  • Jonathan_Moberg_Solna_230x240

    Jonathan Moberg

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0703-64 69 27 0703-64 69 27 jonathan.moberg@MOHV.se
  • Mikael_Ekström_hemsida

    Mikael Ekström

    Reg. Fastighetsmäklare
    Franchisetagare i Solna
    0706-02 49 55 0706-02 49 55 mikael.ekstrom@MOHV.se
  • Ulrika_Lindqvist_hemsida (002)

    Ulrika Lindqvist

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0725-55 00 97 0725-55 00 97 ulrika.lindqvist@MOHV.se
  • Adam_Behrer_hemsida (002)

    Adam Behrer

    Blivande Fastighetsmäklare
    Mäklarassistent
    08-99 29 29 08-99 29 29 info@MOHV.se
  • Bild kommer kvinna

    Elin Gran

    Blivande Fastighetsmäklare
     
    08-99 29 29 08-99 29 29 info@MOHV.se
  • Melissa_Vlasic_hemsida

    Melissa Vlasic

    Blivande Fastighetsmäklare
     
    08-99 29 29 08-99 29 29 info@MOHV.se
  • Bild kommer man

    Michael Dahl

    Blivande fastighetsmäklare
     
    08-99 29 29 08-99 29 29 info@MOHV.se
  • Vanessa_Vodovnik_hemsida (002)

    Vanessa Vodovnik

    Blivande Fastighetsmäklare
    Mäklarassistent
    08-99 29 29 08-99 29 29 info@MOHV.se
  • Annette_Olsson_support_230x240

    Annette Olsson

    Mäklarkoordinator
     
    0734-23 64 00 0734-23 64 00 annette.olsson@MOHV.se
  • AnnicaAndersson_hemsida

    Annica Andersson

    Mäklarkoordinator
     
    0761-76 00 26 0761-76 00 26 annica.andersson@MOHV.se
  • Kristina_Winbladh_support_230x240

    Kristina Winbladh

    Kontorskoordinator
     
    0734-23 64 01 0734-23 64 01 kristina.winbladh@MOHV.se

Boka fri värdering!

Önskar du boka en fri värdering? Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, kontrollera dina uppgifter och försök igen.
Jag har läst och godkänner integritetspolicyn

 

 

Fri värdering