Alla bilder

KUNGSHOLMEN / ESSINGEÖARNA

Med fantastiska Hornsbergs Strand som utgångsläge erbjuder vi på MOHV vår mäklartjänst till boende på Kungsholmen och Essingeöarna med omnejd. En tjänst och ett koncept där du är med och bestämmer tillsammans med din mäklare. 

Kom gärna in till oss på kontoret och ställ frågor och prata om din bostadsförsäljning. Ni hittar oss på Hornsbergsstrand 83 på Kungsholmen!

 

Vill du bli uppringd?

Skicka in ditt nummer så ringer vi upp!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, försök igen.

Bostäder

Medarbetare

  • Carl-Oscar_Olofsson_hemsida

    Carl-Oscar Olofsson

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0735-09 61 79 0735-09 61 79 carl-oscar.olofsson@MOHV.se
  • DavidDaging_hemsida

    David Daging

    Reg. Fastighetsmäklare
    Delägare i Kungsholmen
    0735-09 61 71 0735-09 61 71 david.daging@MOHV.se
  • Erik_Sandh_230x240

    Erik Sandh

    Reg. Fastighetsmäklare
    Delägare i Kungsholmen
    0735-09 61 95 0735-09 61 95 erik.sandh@MOHV.se
  • Isabelle_Badea_hemsida

    Isabelle Badéa

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0735-09 61 90 0735-09 61 90 isabelle.badea@MOHV.se
  • Annette_Olsson_support_230x240

    Annette Olsson

    Mäklarkoordinator
     
    0734-23 64 00 0734-23 64 00 annette.olsson@MOHV.se
  • AnnicaAndersson_hemsida

    Annica Andersson

    Mäklarkoordinator
     
    0761-76 00 26 0761-76 00 26 annica.andersson@MOHV.se
  • Kristina_Winbladh_support_230x240

    Kristina Winbladh

    Kontorskoordinator
     
    0734-23 64 01 0734-23 64 01 kristina.winbladh@MOHV.se

Karta

  • Till Salu
  • Kommande bostad
  • Sålda
Vill du se vad vi har sålt? pil
Klicka här!

Boka fri värdering!

Önskar du boka en fri värdering?
Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, försök igen.
Fri värdering