Alla bilder

Malmö

Mitt i Malmö, strategiskt placerade med lagom nära till allt i trevliga Slottsstaden, erbjuder vi på MOHV vår mäklartjänst till boende i Malmö, Arlöv, Åkarp, Svedala, Vellinge och Trelleborg med omnejd. En tjänst och ett koncept där du är med och bestämmer tillsammans med din mäklare. 

Kom gärna in till oss på kontoret och ställ frågor och prata om din bostadsförsäljning. Ni hittar oss på Regementsgatan 17 i Slottsstaden!  

 

Vill du bli uppringd?

Skicka in ditt nummer så ringer vi upp! 

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, kontrollera dina uppgifter och försök igen.
Jag har läst och godkänner integritetspolicyn

Bostäder

Medarbetare

  • Anders_Backman_Malmo_230x240

    Anders Backman

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-33 98 27 0766-33 98 27 anders.backman@MOHV.se
  • Annika_Lawitz_Malmo_230x240

    Annika Lawitz

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0708-25 63 09 0708-25 63 09 annika.lawitz@MOHV.se
  • Carolina_Antonsson_Malmo_230x240

    Carolina Antonsson

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-455 720 0766-455 720 carolina.antonsson@MOHV.se
  • Unknown-3

    Christina Ljung

    Reg. Fastighetsmäklare
    Teamchef / Partner i Malmö
    0708- 25 63 19 0708- 25 63 19 christina.ljung@MOHV.se
  • Daniel liten

    Daniel Lindquist

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0763-14 38 91 0763-14 38 91 daniel.lindquist@MOHV.se
  • Elisabeth_Krook_Linden_Malmo_230x240

    Elisabeth Krook Lindén

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-455 727 0766-455 727 elisabeth.krook.linden@MOHV.se
  • Henrik_Karlsson_Malmo_230x240

    Henrik Karlsson

    Reg. Fastighetsmäklare
    Teamchef
    0766-455 726 0766-455 726 henrik.karlsson@MOHV.se
  • Irna_Arvill_Malmo_230x240

    Irna Arvill

    Reg. Fastighetsmäklare
    Kontorschef / Partner i Malmö
    0766-455 707 0766-455 707 irna.arvill@MOHV.se
  • Jerry_Nylen_Malmo_230x240

    Jerry Nyhlén

    REG. FASTIGHETSMÄKLARE
     
    0766-455 721 0766-455 721 jerry.nyhlen@MOHV.se
  • Johan_Andersson_Malmo_230x240

    Johan Andersson

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-455 704 0766-455 704 johan.andersson@MOHV.se
  • Jonas liten NY

    Jonas Birgerdahl

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0728-88 38 38 0728-88 38 38 jonas.birgerdahl@MOHV.se
  • Josefin_Bevaqua_Malmo_230x240

    Josefin Bevacqua

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-455 713 0766-455 713 josefin.bevacqua@MOHV.se
  • KJ_230x240_rgb

    Karl-Linus Johansson

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0735-13 79 52 0735-13 79 52 karllinus.johansson@MOHV.se
  • Katarina_Bajric_hemsida

    Katarina Bajric

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0761-76 00 20 0761-76 00 20 katarina.bajric@MOHV.se
  • LSA_rgb_230x240px

    Lisa Samuelsson

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766–455 725 0766–455 725 lisa.samuelsson@MOHV.se
  • Malin_Strender_Malmo_230x240

    Malin Strender

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-455 718 0766-455 718 malin.strender@MOHV.se
  • Martina liten färg

    Martina Albertsson

    Reg. Fastighetsmäklare
    Teamchef / Partner i Malmö
    0766-455 702 0766-455 702 martina.albertsson@MOHV.se
  • Sandra_Kalamar_hemsida

    Sandra Kalamar

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0707-25 11 23 0707-25 11 23 sandra.kalamar@MOHV.se
  • Sanna_Nilsson_Malmo_230x240

    Sanna Svensson

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-455 719 0766-455 719 sanna.svensson@MOHV.se
  • Sofia_Lundh_Malmo_230x240

    Sofia Lundh

    Reg. Fastighetsmäklare
    Teamchef
    0708-83 11 10 0708-83 11 10 sofia.lundh@MOHV.se
  • Yessica_Thornsater_Malmo_230x240

    Yessica Thornsäter

    Reg. Fastighetsmäklare
    Teamchef / Partner i Malmö
    0766-455 717 0766-455 717 yessica.thornsater@MOHV.se
  • Åsa_Öjes_Malmö_hemsida

    Åsa Öjes

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0735-02 33 96 0735-02 33 96 asa.ojes@MOHV.se
  • AmandaOlofsson_hemsida

    Amanda Olofsson

    Blivande Fastighetsmäklare
     
    040-739 00 040-739 00 info@MOHV.se
  • Boris_Wormann_Malmö_hemsida

    Boris Wormann

    Blivande Fastighetsmäklare
     
    040-739 00 040-739 00 info@MOHV.se
  • Ellinor_Ivarsson_hemsida

    Ellinor Ivarsson

    Blivande Fastighetsmäklare
     
    040-739 00 040-739 00 info@MOHV.se
  • Marina_Ranitovic_hemsida[2]

    Marina Matic´

    Blivande Fastighetsmäklare
    Mäklarassistent
    040-739 00 040-739 00 info@MOHV.se
  • MatildaSundh_hemsida

    Mathilda Sundh

    Blivande Fastighetsmäklare
     
    040-739 00 040-739 00 info@MOHV.se
  • Montaha_rgb_230x240_portra╠êtt

    Montaha El Falou

    Blivande Fastighetsmäklare
    Mäklarassistent
    040-739 00 040-739 00 info@MOHV.se
  • Noha_Manna_hemsida

    Noha Manna

    Blivande Fastighetsmäklare
    Mäklarassistent
    040-739 00 040-739 00 info@MOHV.se
  • Annette_Olsson_support_230x240

    Annette Olsson

    Mäklarkoordinator
     
    0734-23 64 00 0734-23 64 00 annette.olsson@MOHV.se
  • AnnicaAndersson_hemsida

    Annica Andersson

    Mäklarkoordinator
     
    0761-76 00 26 0761-76 00 26 annica.andersson@MOHV.se
  • Kristina_Winbladh_support_230x240

    Kristina Winbladh

    Kontorskoordinator
     
    0734-23 64 01 0734-23 64 01 kristina.winbladh@MOHV.se

Karta

  • Till Salu
  • Kommande bostad
  • Sålda
Vill du se vad vi har sålt? pil
Klicka här!

Boka fri värdering!

Önskar du boka en fri värdering?
Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, kontrollera dina uppgifter och försök igen.
Jag har läst och godkänner integritetspolicyn
Fri värdering