Alla bilder

Lund

Mitt i Lund, precis intill Clemenstorget och granne med populära V.E.S.P.A, erbjuder vi på MOHV vår mäklartjänst till boende i Lund, Lomma, Bjärred, Kävlinge, Dalby, Hjärup och Staffanstorp med omnejd. En tjänst och ett koncept där du är med och bestämmer tillsammans med din mäklare. 

Kom gärna in till oss på kontoret och ställ frågor och prata om din bostadsförsäljning. Ni hittar oss på Karl XI gatan 1 i Lund!

 

Vill du bli uppringd?

 Skicka in ditt nummer så ringer vi upp!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, kontrollera dina uppgifter och försök igen.
Jag har läst och godkänner integritetspolicyn

Bostäder

Medarbetare

  • Filip_Borjesson_Lund_230x240

    Filip Börjeson

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0761-761 770 0761-761 770 filip.borjeson@MOHV.se
  • Fredrik_Selmerhagen_hemsida

    Fredrik Selmerhagen

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-45 57 03 0766-45 57 03 fredrik.selmerhagen@MOHV.se
  • Jacob_Edman_Lund_230x240

    Jacob Edman

    Reg. Fastighetsmäklare
    Delägare i Lund
    0766-455 714 0766-455 714 jacob.edman@MOHV.se
  • Marie liten färg

    Marie Rosenkvist

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0703-08 69 22 0703-08 69 22 marie.rosenkvist@MOHV.se
  • Michael_Jansson_Lund_230x240

    Michael Wisting

    Reg. Fastighetsmäklare
    Delägare i Lund
    0766-455 701 0766-455 701 michael.wisting@MOHV.se
  • Ulf_Block_Lund_2017_hemsida

    Ulf Block

    Reg. Fastighetsmäklare
    Delägare i Lund
    0733-25 63 00 0733-25 63 00 ulf.block@MOHV.se
  • Helena_Lindskoug_hemsida

    Helena Lindskoug

    Blivande Fastighetsmäklare
    Mäklarassistent
    046-13 91 00 046-13 91 00 info@MOHV.se
  • jennifer liten

    Jennifer R. Johansson

    Blivande Fastighetsmäklare
    Mäklarassistent
    046-13 91 00 046-13 91 00 info@MOHV.se
  • Nur_Solnell_hemsida_NY

    Nur Asplund

    Blivande Fastighetsmäklare
    Mäklarassistent
    046-13 91 00 046-13 91 00 info@MOHV.se
  • Annette_Olsson_support_230x240

    Annette Olsson

    Mäklarkoordinator
     
    0734-23 64 00 0734-23 64 00 annette.olsson@MOHV.se
  • AnnicaAndersson_hemsida

    Annica Andersson

    Mäklarkoordinator
     
    0761-76 00 26 0761-76 00 26 annica.andersson@MOHV.se
  • Kristina_Winbladh_support_230x240

    Kristina Winbladh

    Kontorskoordinator
     
    0734-23 64 01 0734-23 64 01 kristina.winbladh@MOHV.se

Karta

  • Till Salu
  • Kommande bostad
  • Sålda
Vill du se vad vi har sålt? pil
Klicka här!

Boka fri värdering!

Önskar du boka en fri värdering?
Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, kontrollera dina uppgifter och försök igen.
Jag har läst och godkänner integritetspolicyn
Fri värdering