Alla bilder

Halmstad

På Norra vägen intill Norre Katts park erbjuder vi på MOHV vår mäklartjänst till boende i Halmstad med omnejd. En tjänst och ett koncept där du är med och bestämmer tillsammans med din mäklare. 

Kom gärna in till oss på kontoret och ställ frågor och prata om din bostadsförsäljning. Ni hittar oss på Norra vägen 11 i Halmstad!

 

Vill du bli uppringd?

Skicka in ditt nummer så ringer vi upp!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, kontrollera dina uppgifter och försök igen.
Jag har läst och godkänner integritetspolicyn

Bostäder

Medarbetare

  • Emil NY

    Emil Jensen

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0706-84 77 53 0706-84 77 53 emil.jensen@MOHV.se
  • 230x240_MH

    Marcus Hilbertsson

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0703-35 05 67 0703-35 05 67 marcus.hilbertsson@MOHV.se
  • Unknown

    Patrik Frimodig

    Reg. Fastighetsmäklare
    FRANCHISETAGARE I HALMSTAD
    0735-18 82 90 0735-18 82 90 patrik.frimodig@MOHV.se
  • Annette_Olsson_support_230x240

    Annette Olsson

    Mäklarkoordinator
     
    0734-23 64 00 0734-23 64 00 annette.olsson@MOHV.se
  • AnnicaAndersson_hemsida

    Annica Andersson

    Mäklarkoordinator
     
    0761-76 00 26 0761-76 00 26 annica.andersson@MOHV.se
  • Kristina_Winbladh_support_230x240

    Kristina Winbladh

    Kontorskoordinator
     
    0734-23 64 01 0734-23 64 01 kristina.winbladh@MOHV.se

Karta

  • Till Salu
  • Kommande bostad
  • Sålda
Vill du se vad vi har sålt? pil
Klicka här!

Boka fri värdering!

Önskar du boka en fri värdering?
Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, kontrollera dina uppgifter och försök igen.
Jag har läst och godkänner integritetspolicyn
Fri värdering