Alla bilder

Umeå

Mitt i Umeå, ett stenkast från älvspromenaden och med gångavstånd till centrumkärnan, erbjuder vi på MOHV vår mäklartjänst till boende i Umeå, Hörnefors, Sävar, Vännäs, Tärnaby, Hemavan och Borgafjäll med omnejd. En tjänst och ett koncept där du är med och bestämmer tillsammans med din mäklare.

MOHVs varumärke står för framåtanda, kreativitet och nytänkande – något som genomsyrar hela vårt företag. Vi vågar vara nytänkande för kundens bästa. Vi är drivna mäklare som älskar vårt jobb och brinner för att ge köpare och säljare allt som behövs för en lyckad bostadsaffär.

Vi har riktigt nöjda kunder! 
På rekommendationssidan reco.se har MOHVs kontor i Sverige ett snittbetyg på 4,8 av 5 baserat på över ett tusen omdömen (läs mer).

Vi säljer snabbast i Sverige!
Vi är stolta över att kunna erbjuda dig som säljare en snabb, smidig och professionellt genomförd försäljning. "Rätt och riktigt” är vårt mantra och genom gedigna interna förberedelser inför varje enskild försäljning har vi som företag uppnått en snittförsäljningstid på 10 dagar. Detta resultat gjorde oss till Sveriges snabbast säljande rikstäckande mäklarkedja enligt en sammanställning av booli.se för perioden januari till mars 2016 (läs mer).

Besök oss på Kungsgatan 35.
Ring oss på 090-77 00 55.
 

Vill du bli uppringd?

Skicka in ditt nummer så ringer vi upp!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, försök igen.

Bostäder

Medarbetare

  • 230x240px_Afsaneh_Movh_frilagD

    Afsaneh Taheri

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0703-80 35 37 0703-80 35 37 afsaneh.taheri@MOHV.se
  • Camilla_Krog_Umea_230x240

    Camilla Krog

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0761-05 22 90 0761-05 22 90 camilla.krog@MOHV.se
  • Charlotte_Forsberg_Umea_230x240

    Charlotte Forsberg

    Reg. Fastighetsmäklare
    Franchisetagare i Umeå
    0766-22 11 38 0766-22 11 38 charlotte.forsberg@MOHV.se
  • Erika_Jansson_Umea_230x240

    Erika Jansson

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-22 11 39 0766-22 11 39 erika.jansson@MOHV.se
  • Jenny_Bodmark_230x240

    Jenny Bodmark

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-37 50 33 0766-37 50 33 jenny.bodmark@MOHV.se
  • Lina_Bennervall_Umea_230x240

    Lina Bennervall

    Reg. Fastighetsmäklare
    Franchisetagare i Umeå
    0766-22 11 36 0766-22 11 36 lina.bennervall@MOHV.se
  • Malin_Persson_Uma_230x240_bw

    Malin Persson

    Reg. Fastighetsmäklare
    Franchisetagare i Umeå
    0766-22 11 37 0766-22 11 37 malin.persson@MOHV.se
  • 230x240px_Matilda Fredriksson

    Matilda Fredriksson

    Mäklarassistent
     
    0766-22 60 24 0766-22 60 24 matilda.fredriksson@MOHV.se
  • Annette_Olsson_support_230x240

    Annette Olsson

    Mäklarkoordinator
     
    0734-23 64 00 0734-23 64 00 annette.olsson@MOHV.se
  • Kristina_Winbladh_support_230x240

    Kristina Winbladh

    Kontorskoordinator
     
    0734-23 64 01 0734-23 64 01 kristina.winbladh@MOHV.se

Karta

  • Till Salu
  • Kommande bostad
  • Sålda
Vill du se vad vi har sålt? pil
Klicka här!

Boka fri värdering!

Önskar du boka en fri värdering?
Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, försök igen.
Fri värdering