Alla bilder

Malmö

Mitt i Malmö, strategiskt placerade med lagom nära till allt i trevliga Slottsstaden, erbjuder vi på MOHV vår mäklartjänst till boende i Malmö, Arlöv, Åkarp, Svedala, Vellinge och Trelleborg med omnejd. En tjänst och ett koncept där du är med och bestämmer tillsammans med din mäklare. 

MOHVs varumärke står för framåtanda, kreativitet och nytänkande – något som genomsyrar hela vårt företag. Vi vågar vara nytänkande för kundens bästa. Vi är drivna mäklare som älskar vårt jobb och brinner för att ge köpare och säljare allt som behövs för en lyckad bostadsaffär. 

Vi har riktigt nöjda kunder! 
På rekommendationssidan reco.se har MOHVs kontor i Sverige ett snittbetyg på 4,8 av 5 baserat på över ett tusen omdömen (läs mer).

Vi säljer snabbast i Sverige!
Vi är stolta över att kunna erbjuda dig som säljare en snabb, smidig och professionellt genomförd försäljning. "Rätt och riktigt” är vårt mantra och genom gedigna interna förberedelser inför varje enskild försäljning har vi som företag uppnått en snittförsäljningstid på 10 dagar. Detta resultat gjorde oss till Sveriges snabbast säljande rikstäckande mäklarkedja enligt en sammanställning av booli.se för perioden januari till mars 2016 (läs mer).

Besök oss på Regementsgatan 17.
Ring oss på 040-739 00.

Vill du bli uppringd?

Skicka in ditt nummer så ringer vi upp! 

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, försök igen.

Bostäder

Medarbetare

  • Anders_Backman_Malmo_230x240

    Anders Backman

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-33 98 27 0766-33 98 27 anders.backman@MOHV.se
  • Annika_Lawitz_Malmo_230x240

    Annika Lawitz

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0708-25 63 09 0708-25 63 09 annika.lawitz@MOHV.se
  • Carolina_Antonsson_Malmo_230x240

    Carolina Antonsson

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-455 720 0766-455 720 carolina.antonsson@MOHV.se
  • Unknown-3

    Christina Ljung

    Reg. Fastighetsmäklare
    Teamchef / Partner i Malmö
    0708- 25 63 19 0708- 25 63 19 christina.ljung@MOHV.se
  • Elisabeth_Krook_Linden_Malmo_230x240

    Elisabeth Krook Lindén

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-455 727 0766-455 727 elisabeth.krook.linden@MOHV.se
  • Emma_Johansson_Malmo_230x240

    Emma Johansson

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0761-76 00 20 0761-76 00 20 emma.johansson@MOHV.se
  • Henrik_Karlsson_Malmo_230x240

    Henrik Karlsson

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-455 726 0766-455 726 henrik.karlsson@MOHV.se
  • Irna_Arvill_Malmo_230x240

    Irna Arvill

    Reg. Fastighetsmäklare
    Kontorschef / Partner i Malmö
    0766-455 707 0766-455 707 irna.arvill@MOHV.se
  • Jerry_Nylen_Malmo_230x240

    Jerry Nyhlén

    REG. FASTIGHETSMÄKLARE
     
    0766-455 721 0766-455 721 jerry.nyhlen@MOHV.se
  • Johan_Andersson_Malmo_230x240

    Johan Andersson

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-455 704 0766-455 704 johan.andersson@MOHV.se
  • Josefin_Bevaqua_Malmo_230x240

    Josefin Bevacqua

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-455 713 0766-455 713 josefin.bevacqua@MOHV.se
  • Malin_Strender_Malmo_230x240

    Malin Strender

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-455 718 0766-455 718 malin.strender@MOHV.se
  • Martina liten färg

    Martina Albertsson

    Reg. Fastighetsmäklare
    Teamchef / Partner i Malmö
    0766-455 702 0766-455 702 martina.albertsson@MOHV.se
  • Sanna_Nilsson_Malmo_230x240

    Sanna Svensson

    Reg. Fastighetsmäklare
     
    0766-455 719 0766-455 719 sanna.svensson@MOHV.se
  • Sofia_Lundh_Malmo_230x240

    Sofia Lundh

    Reg. Fastighetsmäklare
    Teamchef
    0708-83 11 10 0708-83 11 10 sofia.lundh@MOHV.se
  • Yessica_Thornsater_Malmo_230x240

    Yessica Thornsäter

    Reg. Fastighetsmäklare
    Teamchef / Partner i Malmö
    0766-455 717 0766-455 717 yessica.thornsater@MOHV.se
  • Daniel L färg liten

    Daniel Lindquist

    Blivande Fastighetsmäklare
     
    040-739 00 040-739 00 info@MOHV.se
  • Jonas liten NY

    Jonas Birgerdahl

    Blivande Fastighetsmäklare
    Mäklarassistent
    040-739 00 040-739 00 info@MOHV.se
  • Lisa_Samuelsson_Helsingborg_230x240

    Lisa Samuelsson

    Blivande Fastighetsmäklare
     
    040-739 00 040-739 00 info@MOHV.se
  • Paulo liten NY

    Paulo Orantes

    Blivande Fastighetsmäklare
    Mäklarassistent
    040-739 00 040-739 00 info@MOHV.se
  • Sandra liten NY

    Sandra Kalamar

    Blivande Fastighetsmäklare
    Mäklarassistent
    0707-25 11 23 0707-25 11 23 info@MOHV.se
  • Annette_Olsson_support_230x240

    Annette Olsson

    Mäklarkoordinator
     
    0734-23 64 00 0734-23 64 00 annette.olsson@MOHV.se
  • Katarina liten färg

    Katarina Bajric

    Kontorskoordinator
     
    040-739 00 040-739 00 katarina.bajric@MOHV.se
  • Kristina_Winbladh_support_230x240

    Kristina Winbladh

    Kontorskoordinator
     
    0734-23 64 01 0734-23 64 01 kristina.winbladh@MOHV.se

Karta

  • Till Salu
  • Kommande bostad
  • Sålda
Vill du se vad vi har sålt? pil
Klicka här!

Boka fri värdering!

Önskar du boka en fri värdering?
Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig!

Tack för ditt meddelande!
Meddelandet gick inte att skicka, försök igen.
Fri värdering